top of page

Dojmy z hraní: Tormentum - Dark SorrowHráno na: PC

Zveřejněno na Databaze-her: 30. 12. 2017


Žánr: Point-and-click adventura

Vývojář: OhNoo Studio

Vydavatel: OhNoo Studio

Vydáno: 4. 3. 2015
Tormentum - Dark Sorrow je vlastně naprosto obyčejná point-and-click adventura, která zaujme díky možnosti rozhodování se ve klíčových situacích k více vyústěním příběhu a koncům. V čem však naprosto boduje je tísnivá atmosféra a grafická stylizace inspirovaná díly pánů Gigera či Beksiňskiho nebo hernímy světy Dark Seed a Demon's Souls, která potěší nejednoho úchyláka. Myšleno v dobrém. Hrdě se totiž k těmto úchylákům hlásím.

Nepřináší nic nového. Můžete počítat s lehkými logickými hádankami. Taky s tím, že se občas poperete se svou vlastní podezíravostí. Hlavní hrdina si nepamatuje ani své vlastní jméno, netuší kde je, co má za sebou, ocitá se v nejrůznějších kritických situacích a naráží na všemožné postavy, u kterých si nemůže být jistý ničím. Mám dát na první dojem? Nehraje to na mě? Nebo jsou třeba jen stejně nedůvěřiví jako já? To se stejně nejspíš dozvíte až bude pozdě.

Hra mě bavila. Bavila mě i když jsem jí věnovala další dva rychlé průchody k získání nejlepšího a nejhoršího možného konce. A i tak si myslím, že se k ní zase někdy ráda vrátím. A pokud Vás tenhle kousek zaujal stejně jako mě, doporučím vám ještě jednu hříčku. TSIOQUE měla vyjít původně někdy během podzimu, ale nestihla to. Snad se jí dočkám co nejdřív. Měla by totiž nabídnout podobně laděnou atmosféru, ale navíc i humor a roztomilost skrze malou dívčí hrdinku Tsioque.


Klady: Amosféra, grafika, hádanky, postavy, příběh, vícero konců


3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page