top of page

Dojmy z hraní: Nocturnal HuntHráno na: PC

Zveřejněno na Databaze-her: 31. 12. 2018


Žánr: Stealth akce

Vývojář: Wolf Pack

Vydavatel: Wolf Pack

Vydáno: 1. 12. 2017


Nocturnal Hunt je kraťoučkou stealth akcí, kde se ujímáte role vlka. Probouzíte se a zjišťujete, že vaše vlčí mládě zmizelo. Všude v okolí číhají lovci, a tak je více než jasné, kdo v tom má prsty. Pouštíte se tak po pachových stopách, během toho můžete sbírat sběratelské předměty nebo si ze hry udělat výzvu. Je libo hrou prosvištět pod 15 minut? Bez zabíjení lovců? Nebo naopak s vyzabíjením všech lovců? A co ještě přitvrdit? Co zabít všechny bez toho, aniž by si vás kdokoliv všimnul. Variant je spousta a jak hrou projdete je pouze na Vás. Můžete ji projít jednou nebo v sobě objevít soutěživého ducha a snahu pokořit jeden osobní rekord za druhým.

Jinak hra nic nového nenabízí. Graficky je celkem pěkná, hudební podkres není špatný a atmoasféra se povedla. Lovci moc inteligence nepobrali, vše závisí na jejich zorném poli. Stealth je poměrně zábavný a vidina záchrany svého vlčího štěněte slušnou motivací. Hodnotím jako mírně nadprůměrnou hříčku. Pokud se rádi překonáváte nebo hledáte zajímavý zážitek dohratelný pod hodinu, může Nocturnal Hunt posloužit.


Klady: Atmosféra, hudba, grafický styl, originalita, znovuhratelnost

Zápory: Bugy a nedodělky, krátká herní doba, umělá inteligence nepřátel


0 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page