top of page

Dojmy z hraní: Black the Fall

Hráno na: PC

Zveřejněno na Databaze-her: 31. 12. 2018


Žánr: Atmosferická adventura

Vývojář: Sand Sailor Studio

Vydavatel: Square Enix

Vydáno: 11. 7. 2017
Asi nebudu jediná, kdo ve spojitosti s Black the Fall zmíní také hry jako INSIDE, Little Nightmares nebo Limbo. Jsou to hry totiž atmosférou i konceptem velice blízké. Velmi působivé a s hlubší myšlenkou. A rozhodně bych se nezlobila, kdyby vznikaly další a další. Klidně z úplně jiného soudku.

Totalitní režim, nulová svoboda, maximální dohled a kontrola, manipulace. A kdo se vzepře, skončí špatně! Dojde-li vůbec někomu, že to lze. Hratelností se jedná o logickou adventuru s prvky plošinovky, což nemusí být pro každého. Občas nějaký zádrhel. Příběh beze slov vyprávěný děním a prostředím. Skvělá práce se zvukem.

Nevím co ke hře více napsat, snad jen, že by byla škoda ji nevyzkoušet, i přes to, že takovémuto konceptu neholdujete. Nebo minimálně některou z výše zmíněných her. Třeba Vás dovede i k těm ostatním. A pokud ne, vyzkoušeli jste a to se počítá!


Klady: Atmosféra, audio, grafika, herní doba, hratelnost, koncept, pojetí a myšlenka, logické hádanky, ztvárnění světa

Zápory: Možné záseky


2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page