top of page

Dojmy z hraní: AnnaHráno na: PC

Zveřejněno na Databaze-her: 31. 12. 2017


Žánr: Atmosferická pochmurná adventura

Vývojář: Dreampainters

Vydavatel: Kalypso Media Digital

Vydáno: 16. 7. 2012

Tak to nakonec nebyla taková hrůza, jak jsem čekala. Respektive, kdysi jsem zkoušela bezplatný prototyp a dlouho to vypadalo, že se hra ani nikam jinam neposune. Po několika letech jsem však zaregistrovala vydání Anny jako plnohodnotné hry na Steamu a údajná technická stránka hry i prvotní špatné ohlasy mě od hry odradily. Až do nedávna by mě nenapadlo, že si ji někdy zahraju.

Na tohle je Herní výzva fajn, člověk si vyzkouší i něco, co by za normálních okolností odkládat do aleluja. A musím uznat, že mě hra i celkem bavila. Hlavně zkoušet nové postupy a dostávat se dál. Sice jsem dosáhla jen dvou konců, ale údajně by jich mělo být k dispozici až osm. No, třeba se jednou ke hře ještě vrátím.

Hru bych definovala jako tísnivější interaktivní adventuru z pohledu vlastních očí zasazenou do menších uzavřených lokací. O to je atmosféra hutnější a prostředí detailnější. Grafika je taky úcházející, co však naopak začíná drhnout je optimalizace a hádanky. Ty po pár minutách začaly postrádat smysl a jejich řešení začalo nabírat na otravnosti. Nehrát to na streamu a nebavit se u toho s Vámi - diváky, tak nejspíš hru skončím daleko dřív a nesnažím se ji dohrát na druhý konec.


Klady: Atmosféra, individuální herní doba, OST, vícero konců, ze začátku poutavá zápletka

Zápory: Hádanky postrádající smysl, možné zádrhely, optimalizace


1 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page